Strona główna Aktualności KONKURS NA ESEJ POŚWIĘCONY ETYCE W FINANSACH
KONKURS NA ESEJ POŚWIĘCONY ETYCE W FINANSACH

konkurd wsaib etyka w biznesieCelem konkursu jest zachęcenie do refleksji nad kwestią etyki w finansach w środowisku akademickim. Na autorów najlepszych prac czekają nagrody o łącznej wartości 24 tys. zł.

 

 

 

 

Konkurs wykreował już za pośrednictwem Internetu międzynarodową dyskusję nad zrównoważoną przyszłością sektora finansów wzmocnioną świadomością etyczną oraz zaangażowaniem na rzecz integralności. Misja konkursu honoruje wizję Robina Cosgrove, błyskotliwego bankowca inwestycyjnego, który zmarł w wieku 31 lat. Wierzył z pasją, iż główną barierą rozwoju gospodarczego był brak uczciwości i zasad etycznych w bankowości i finansach. Organizatorem polskiej edycji konkursu jest Związek Banków Polskich.

 

Zadanie konkursowe polega na napisaniu eseju poświęconego zagadnieniu etyki w finansach.
Prace nie mogą przekroczyć 5000 wyrazów wraz z załącznikami. Esej powinien prezentować innowacyjne pomysły oraz jasne wnioski. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 stycznia 2014 r. W konkursie mogą wziąć udział studenci, którzy nie ukończyli 35 lat.

 

Zgłoszenia do konkursu można składać drogą mailową na adres:

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Szczegółowe informacje o konkursie znaleźć można na oficjalnej stronie organizatora.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

 

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni

, ul. Kielecka 7, 81-303 Gdynia, tel. 58 660 74 00, fax 58 621 12 70, e-mail:

Rekrutacja

Studia licencjat - Studia podyplomowe - Studia dzienne - Studia zaoczne - Studia podyplomowe efs